^На початок

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Завдання ліцею навчити жити!

Виховання вирішує долю людини!

Ми творимо Людину!

Освіта скарб, ми ключ до нього!

Навчаємо розумом - виховуємо серцем!

Погода в Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

   Машиніст електровоза та помічник машиніста електропоїзда повинен мати кваліфікацію слюсаря з ремонту рухомого складу не нижче ІІІ розряду і забезпечувати високоякісний догляд локомотива.

4

   Повинен знати: Призначення локомотива, будову основних вузлів та механізмів, їх взаємодію. Основні види та причини неполадок електровоза, тепловоза, міри та способи їх попередження та усунення. Правила підготовки локомотива до поїздки; правила і способи приймання, обслуговування, огляду і здачі локомотива.

   Повинен уміти: Виконувати допоміжні ремонтно-слюсарні роботи і електромонтажні роботи зі всіх видів деповського ремонту тепловозів, електровозів, дизель-поїздів в локомотивному депо. Розбирати та складати нескладні агрегати і вузли.

2

   Готувати тепловоз, електровоз, дизель-поїзд до роботи при виїзді з депо, заміні бригади, після довгочасної стоянки, консервації і перед пуском нового електровозу в експлуатацію; проводити огляд, перевірку, службовий ремонт і змащування вузлів і агрегатів електровоза, тепловоза, проводити набір палива, мастильних матеріалів, води та піску.
   Наглядати за сигналами під час руху і на станціях за рухом потягу і станом колії. Здавати локомотив в локомотивне депо, при зміні бригад і в пунктах обороту.